Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Specialista/specialistka nákupu, Pardubice

Pozice:
Specialista/specialistka nákupu
Zaměstnavatel:
K a S, s.r.o.
IČO:
49815334
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
40000
Popis práce:

Náplň práce: obchodní činnost na straně nákupu, vyhledávání dodavatelů, vyjednávání nákupních podmínek, nákupní logistika, administrativa nákupu, objednávání zboží a služeb.
Požadujeme: obchodní nadání, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme: perspektivní práci v přátelském kolektivu ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Benefity: mobilní telefon, provize z prodeje, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat, možnost občasné práce z domova
Životopisy prosím zasilejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Specialista nákupu".

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jan Vybíral
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
83×